Афіша

Приєднуйтесь до нас!

Новини
26 декабря 2016, 0:01

To-do list 2017: Alexjazz

У минулому році ми просили вітчизняних реперів скласти список цілей, яких вони планують досягти протягом 2016- го року. Цього разу завдання стало трохи складніше - ми просимо не тільки розповісти про плани на майбутній рік, але й проаналізувати список справ на вже майже рік, що минув: що виконано, що ні, де, можливо, план перевиконано, а де навіть руки не дійшли почати задумане. У новому випуску - Alexjazz з об'єднання Kickit. 

Ело! Вдалося зробити багато речей, що були заплановані на цей рік. Трохи побачив міст, як турист, і як артист. Чудово, що все таки вдалося побувати на Hip-hop kemp'і в Чехії. Це незабутній досвід, особливо якщо їдеш із фестивалю через Київ в Слов'янськ із концертом. Сильний контраст сприйняття всього. Але в Слов'янську теж добре було. Надіґав близько 120-130 платівок в цьому році, переважно фанк і джаз. Почув дуже багато "гігабайтів" нової для себе аналогової музики. Семплів теж назбирав, але ще поки юзав. Чуваки, пишіть! 

За кермом не навчився їздити і на права теж не здав. Тому відкладаю у 2017-ий. Я не рахував скільки треків написано, але не багато. Переважно це різні колаборації: - в цьому році видали трек із Artemy Cheros із Past Future Jam "Мій будинок". 

Із колегою EATS (відомий також, як Andrew Frame - кліпмейкер "Тулим") трек "Кораблі": 

Зняли кліп в Празі із місцевим МС Oliver Lowe, участь в якому прийняв аргентинський бітмейкер Gas-Lab і англієць Ashley Slater (відомий своє співпрацею із Fatboy Slim).

Із невиданого:

- плідно попрацювали із польським Hubert Tas, який приїздив до Києва в травні;
- написали трек із електронним проектом Morphom і Artemy Cheros;
- зняли кліп на новий трек, над яким працювали декілька місяців;
- зробив 2 треки на біти StepOne. 
Це далеко не все, і все це автоматично переноситься на 2017. Доречі, вже за декілька днів порадуємо вас новим стаффом. 
Також відбулася поїздка в Польщу на культурний хіп-хоп проект, куратором якого я являюсь. В принципі, багато всього було, але хочеться ще більших результатів і більше продукту. Саме з такими думками я іду в 2017ий. Тому гадаю, що вже в наступному році випущу повноцінний реліз. Як завжди, відкритий до співпраці і експериментів.
З Наступаючим Новим Роком! Peace!

Опубликовано 26 декабря, 0:01