Афіша

Приєднуйтесь до нас!

Новини
9 августа 2017, 13:41

50 людей з битами зупинили поїзд і розмалювали його графіті

Вчора прес-служба Укрзалізниці відзвітувала, що 7 серпня на платформі станції ім. Георгія Кирпи (м. Київ) невідомі особи задіяли стоп-кран та розмалювали електропоїзд Гребінка – Київ. Це була організована група чисельністю понад 50 осіб у масках, деякі з них – озброєні битами.

«Чоловіки з битами погрожували локомотивній бригаді та не давали вийти з кабіни машиніста, палили на платформі димові шашки, розфарбовували вагони та знімали все на відео. Також не випускали пасажирів з вагонів електропоїзда. Під час події залізничники викликали поліцію, ВОХР та СБУ», - пише прес-служба. 

Потяг стояв на місці 25 хвилин, за цей час графітчики встигли розмалювати 8 вагонів. Укрзалізниця повідомляє, що їй потрібно 2 тижні та 150 000 гривень на те, щоб перефарбувати потяг. У коментарях жартують: «Звісно, 50 людей пофарбували потяг за 25 хвилин, а Укрзалізниця буде його перефарбовувати 2 тижні». 

«Подібні випадки - це не витівки підлітків, а злочин, за який винні мають відповісти», - прокоментував ситуацію директор з пасажирських перевезень і сервісу ПАТ« Укрзалізниця »Ігор Романків.

Опубликовано 9 августа, 13:41