Найцікавіше з інтерв’ю OTOY «Суспільному»

OTOY дав інтерв’ю каналу «Суспільне Культура». Ми зібрали найцікавіші цитати артиста з цього відео:Про свою роль на війні

«По поверненню в Київ приєднався до Руху опору сил спеціальних операцій України. Виконую завдання більш логістичні, тому що навичок моїх недостатньо для того, аби діяти лоб в лоб. Але я працюю над цим, тренуюся».

Про використання своєї публічності для допомоги країні

«Використовуючи якусь свою публічність, нехай і не таку велику, як в інших представників нашої музики і культури, але якої вже є, використовуючи цю публічність я намагався бути цим таким посередником між потребуючими і тими, хто цю проблему може закрити, і нам вдалося зібрати величезну суму — 39 тисяч євро».

Про зниклого безвісти брата на «Азовсталі»

«Ніхто його вже там не бачить котрий день, ніхто не може знайти його ні живим ні мертвим, і коли це все іде на індивідуальне сприйняття – це повністю змінює історію».

Про творчість під час війни

«Кажуть, що артист повинен страждати, творець повинен страждати, бо в стражданнях знаходиться справжня наша творчість. Я не знаю, чи я з цим згоден, чи ні, я не думаю такими зараз якимись мірками, але знаю, що зараз ця творчість і конкретно цей трек («FIND MY COUNTRY») це мій такий емоційний прихисток і сподіваюся прихисток для тих людей, які хочуть перенаправляти цю енергетику кудись».

«Якщо я приписую себе до культурного діяча, то як я це все можу ігнорувати».