“МОБ” — это коллаб Lil Morty и OG Buda
OG Buda — это друг Федука, яркий российский фрешмен близкий к объединению РНБ Клуб и автор только что вышедшего альбома “ОПГ Сити”.
Одним из гостей релиза стал харьковчанин Lil Morty (сл. трек №12).
Читай також
kissesfromeldar дропнув альбом «saturnkisses(fromeldar)»
У ньому репер вдається до вже звичних текстів про саморуйнування, депресію і розчарування у житті.
СHUPA 12 дропнув альбом «M4S». Це один з найкращих треп проєктів останніх років
Великий реліз з актуальним треп саундом, де спрацювало буквально все.
Наш головний редактор – переможець премії «25 до 25: Молоді та зухвалі»
В списку переможців не так багато представників культури.