Lloyd Banks оголосив про завершення музичної кар’єри
Вчора у твіттері Ллойда Бенкса, учасника гурту G Unit, з’явилася невтішна новина — репер вирішив зав’язати з музикою.
«Я закохався в хіп-хоп більше 25 років тому. Це те, до чого я звертався в хороші і погані часи. Я хочу подякувати артистам, які надихнули мене. Моя вдячність всім тим, хто підтримував мене донині. Дякую вам! Прийшов час скласти зброю…», — пише Ллойд.
Читай також
S-TRUM та Oppi Mpanda «BAD BARS»
Харківський емсі підтвердужує намір зайняти вакантну нішу грайму українською.
Нове ім’я: North Posse
Продюсер родом із Макіївки, який працює в досить нішевому продюсерському жанрі треп/фонк ревайвал.
Chudnyi випустив кліп «Не зважай»
Артист кладе сирий флоу з намірено байдужою подачею на атмосферний біт
