Афіша

Приєднуйтесь до нас!

Лайфстайл
18 августа 2017, 18:15

В Японії будують Nintendo World

Nintendo – фаворит мільйонів 90-х років – була однією з найпопулярніших ігор того часу. Саме вона навчила багатьох гравців основам критичного мислення, що згодом допомогло їм досягти успіху в таких іграх як Starcraft, Dota, Poker, де аналітичні навички та належна стратегія є основними складовими успіху.

Так, для фанатів Nintendo є чудові новини: минулого року Nintendo та Universal Studios повідомили про співпрацю в створенні тематичного парку в Японії - Super Nintendo World, робота над яким вже почалася.

Після декількох років низьких прибутків та зменшення частки ринку консолі, Nintendo знаходилися у пошуках шляхів розвитку своєї інтелектуальної власності і в кінці-кінців вступили у партнерство з Universal Parks & Resorts. Про це вперше було оголошено у травні 2015 року. Офіційне будівництво почалося влітку 2017 року.

Урочиста церемонія відбулася на початку червня цього року, що відзначило старт будівництва одного з найочікуваніших тематичних парків "Super Nintendo World", який планується запустити в 2020 році на базі Universal Studios в Японії. Головний акцент буде поставлено на світову суперзірку - Super Mario. Останньому виділять досить значну ділянку землі, де будуть встановлені реалістичні декорації та атракціони, сповнені улюблених персонажів Nintendo.

В офіційному прес-релізі Nintendo говориться, що відвідувачі потраплять у захоплюючий світ, де вони почуватимуться так, ніби грають у свої улюблені ігри Nintendo зсередини. Над створенням цього особливого проекту працюють творчі співавтори легендарних світів та персонажів Nintendo разом з творчими командами, відповідальними за відомі всьому світові парки атракціонів Universal Studios. Крім того, повідомляється, що в майбутньому парки розваг Universal Studios в Орландо та Голівуді також будуть оснащені тематичними ділянками Nintendo. Проте остаточні дати ще не були озвучені. В обох американських парках нещодавно були запущені Чарівні Світи Гаррі Поттера за відомими книгами Дж. К. Роулінг.

Нещодавно з’явилися перші фотографії, зроблені в Universal Studios Japan. На фото можна побачити сцени з ігор Super Mario, наповнені рослинами-піраньями, цегельними блоками та яскраво-зеленим дереном - обіцянка ідеального світу для любителів Маріо, що дозволить відвідувачам нарешті бути в змозі стрибати в каналізацію без будь-якого збентеження.

Також було випущено концептуальне відео, де Маріо провів екскурсію своїм химерним, барвистим світом.

Відвідувачі потраплятимуть в парк через зелену трубу – на зразок того, як персонажі пересуваються у відеогрі. Також було показано замки принцеси Peach та лиходія Bowser та багаторівневий ландшафт.

Super Nintendo World представить захоплюючий світ Nintendo, який походить з Японії і зараз надзвичайно популярний у всьому світі, і який, як очікується, збільшить відвідуваність Universal Studios Japan в найближчі роки. Спочатку бюджет тематичного парку складав близько 50 млрд. єн (або приблизно 455 млн. дол. США), але з часом ця цифра зросла до 60 млрд. єн (або 545 млн. дол. США). Крім того, відкриття парку планується приурочити до Олімпійських ігор 2020 року в Токіо. Іншими словами, це великі та серйозні інвестиції з боку Nintendo і Universal Studios, тому результати очікуються вражаючі.

За словами віце-голови Universal Parks and Resorts, Марка Вудбері, головним атракціоном "Super Nintendo World" стане Mario Kart. Про це він повідомив під час церемонії. Новий атракціон Mario Kart стане частиною Super Nintendo World і оживить надзвичайно популярну гру Nintendo. Творці проекту обіцяють, що цей атракціон виведе розваги на абсолютно новий рівень і вийде за рамки того, що коли-небудь бачили любителі парків розваг чи фанати Nintendo. Поци що точно не відомо, чи це буде традиційним атракціоном, віртуальною реальністю чи комбінацією обох. Директори ж запевнили, що це буде найпередовішим атракціоном у світі.

 

Опубликовано 18 августа, 18:15