Афіша

Приєднуйтесь до нас!

Лайфстайл
30 ноября 2016, 17:35

Що подивитися в грудні

Напевно, грудень - це самий солодкий місяць для кінопрокату, новорічний настрій тягне людей в кінотеатр, як знижки в чорну п'ятницю в торговому центрі. Ми ось вирішили виділити п'ять прем'єр грудня, на які точно варто сходити компанією або сім'єю без ризику марної втрати часу і грошей.

Бунтар один. Зоряні війни. Історія (прем'єра в Україні 15 грудня)

Фільм розповість історію про події, які передували четвертому епізоду «Зоряних Воєн». З огляду на те, що це спін-офф, у нас виникає тільки одне питання: виявиться фільм провалом або дасть новий поштовх до подальших успіхів франшизи?

Поганий Санта 2 (прем'єра в Україні 22 грудня)

Напевно, найочікуваніша новорічна комедія цього року. Якщо ви не дивилися першу частину, то у вас ще є час виправитися до 22 грудня.

Пробудження (прем'єра в Україні 29 грудня)

Уявіть, що ви опинилися на космічному кораблі, більше схожому на п'ятизірковий готель, з чарівною дівчиною і всі умови там створені тільки для вас двох. Джек-пот! Але що ж то за космос без проблем? Солодкій парочці належить поборотися за порятунок п'яти тисяч сплячих пасажирів. До речі, ця сама парочка мала бути в їх числі, але прокинулася на 90 років раніше.

Співай (прем'єра в Україні 29 грудня)

Свиня співає Леді Гагу, бик - Crazy Town, а зайці тверкають під Nicki Minaj. Популярність шоу талантів добралася і до мультфільмів! 

Одіссея (прем'єра в Україні 29 грудня)

Історія про легендарного Жака Іва Кусто, який відкрив людству «другий космос». Напевно, багато хто з вас в дитинстві дивився його "Одіссеї", тепер прийшов час поглянути на них під іншим кутом.

Опубликовано 30 ноября, 17:35