Кращі кліпи червня

Перший місяць літа – все. Канікул в ньому українські артисти собі не робили – крутих відео від них було навіть більше, ніж в минулі тридцятиденки. Дивимось, згадуємо, шануємо найкращі відеороботи червня в нашій постійній рубриці.

Al Pachino відкидає половину свого нікнейму, залишаючи просто Chino та повертається з бадьорим кліпом, після якого нарощує темп та починає систематично дропа нові релізи. З поверненням, старий, хай все вийде.

Рома Майк почав набирати активний творчій темп ще минулого року та тримає його по сьогоднішній день. «Босоніж» – стильна робота, яка може сподобатися як музичним так і простим футфетишистам. 

Кліпи Delta Arthur – це окремий вид мистецтва – завжди весело та всрато, в найкращому розумінні цього слова. Чергове відео тримає цю планку бабки в пральній машині, казино та репери – наче банально, але в даному випадку чомусь працює. 

Аліна Паш святкує два роки з момента релізу альбому “PINTEA:MISTO” крутим кліпом, відзнятим Натаном Дейзі на телефон в контрастних локаціях літньої Туреччини і зимньої України.

Zbaraski завжди стильний, навіть коли з декорацій в нього є лише пісок, дерево та вода.

Дуже сумний та дуже красивий кліп, чого, на жаль, не можемо сказати про саму пісню. 

“Коли я слухав трек, у моїй уяві виникла візуалізація, як ми разом  їдемо у тачці і просто виконуємо цей трек, а після камера вилітає з машини, а на даху танцює прекрасна недоступна діва. Слава взяв цю основу та розвинув її у фінальну сюжетну версію, яку ви вже можете побачити.”, – каже The Lazy Jesus про їх спільний кліп з OTOY. Якщо не дивилися – подивіться, бо це пушка. Просто, майже геніально та дуже цікаво чим закінчиться ця історія (автори цього не показали – може буде продовження?).Ти читач, який хоче нас підтримати? Заходь на наш Patreon.

Ти просто наш читач? Дякуємо за сім років разом.