Каньє Вест розірвав контракт із GAP

Каньє Вест достроково розірвав контракт із брендом GAP, який був розрахований до 2030 року. Нещодавно ми розповідали про істерику Ye у соцмережах стосовно невдоволення співпраці з adidas і ще тоді він натякнув на погані відносини із GAP.

Співпраця Каньє і GAP тривала два роки, а контракт оцінювався у 970 мільйонів доларів. Він неодноразово виражав невдоволення роботою керівників компанії. За словами адвоката Веста Ніколаса Граванте у листі, надісланому компанії, Ye скасував угоду через те, що GAP мали відкрити п’ять фірмових магазинів Yeezy до середини 2023-го, але досі не почали цей процес.


«Я завжди мріяв співпрацювати з GAP, щоб створювати для них найкращий продукт, розрахований на широку аудиторію. Але частіше за все я не міг диктувати умови й навіть пропонувати ціни на речі. При розмові з керівництвом компанії мені здавалось, що вони просто мене не чують… Я не збираюсь сперечатися з людьми, які бідніші за мене» – сказав Каньє.

Цікаво, що одяг у колаборації з Ye все ще прибрали з магазинів бренду, а наступні дві колекції планують випускати попри припинення співпраці.