KALUSH випустили кліп “Не забуду”

Відразу за дебютним альбомом KALUSH випускають кліп на одну з найпомітніших пісень платівки – “Не забуду”.

Якщо ви не заглядаєте в опис під відео, сьогодні день, коли це потрібно зробити.

Увагу привертає великий текст під відеороликом. Він – це лист-присвята Олега Псюка своїй колишній дівчині. Такі тексти варто розбирати на цитати, але виділити щось окремо тут дуже важко, тому ми публікуємо його повністю. Прочитайте перед переглядом:

“Настя, пам‘ятаєш, я завжди тобі обіцяв присвятити пісню, але завжди відкладав, думаючи, шо часу ще багато…..а час летить як на скоростях…..і вот, вона.

Та сама пісня, про яку ми так багато разів жартували, но навіть не підозрювали, шо вона може вийти вже після нашого розставання! У кліпі я зобразив нашу історію так, бо краще аби вона була такою, тоді б мене не мучила так сильно совість…..до сих пір…..паяє.

Сьогодні рівно рік, як ми не бачились, но в мене досі спливає кадр перед очима — як ти виглядаєш з вікна общаги, поки я лізу по ґратах…..як це було часто…..тільки зараз розумію як це було романтично. Пам‘ятаєш постійні пробивони, коли не буде твоїх подруг по кімнаті?)…..і як бувало вони не вчасно приходили))…..як ми могли годинами говорити ні про що, перериваючись тільки тоді, коли пацани до мене приходили мутити…..як я тебе заспокоював, шоб ти не переживала через це.

Мільйони моментів крутяться в голові, які я не забуду…..як ми в аквапарку застрягли в трубі, чи як ти пищала на скалодромі, шоб я тебе зняв, як ти малювала мій голий портрет, а потім сусідка по кімнаті його силою виривала, шоб глянути)) Як ми в страсті закрились в тенісній, а потім єлі вибрались звідти, не забуду, як на львівський батл ти намалювала мені плакат, і тримала його високо всі 3 раунди, як ми вчились разом їздити на лижах, літні ночовки на річці, ти точно не забула калуську електричку і впевнений, шо тебе досі пам‘ятає Грам…..атвічаю — ти єдина моя дівка з якою я не пригадую ніяких негативних моментів…..напевне тому, ти й єдина кому я написав таку пісню.

Хоч ми зараз і живемо в різних містах, і ніколи більше не будемо разом, ти мені ніколи не будеш чужою людиною, і я буду допомагати тобі чим зможу…..ти мене знаєш…..я вдячний тобі за всі щасливі моменти, які ти мені подарила, за те, що була також моїм кращим другом і радником в багатьох питаннях, ти була одна з небагатьох людей, чия думка мені була важливою, думаю ти внесла вагомий вклад в моє життя…..ти допомогла мені вийти з депресії у 2017 і якби не ти, думаю «Торба» звучала б інакше, я ж писав її коли ти була поряд…..дякую за обкладинку…..дякую за найкращі спогади…..дякую за твій вклад в мене.”