Афіша

Приєднуйтесь до нас!

Відео
12 апреля 2018, 14:57

«Всі запитують — що ти робиш в цій групі?»: Бумбокс випустив фільм про діджея Валіка

На офіційному каналі гурту Бумбокс вийшов фільм про діджея Валіка, зокрема у відео музикант розповідає про те, як працював над альбомами «Голий Король» і «Люди». 

У нещодавньому інтерв'ю для нашого сайту DJ Andrew назвав Валіка найкращим скрейч-майстром України. Такої ж думки про нього й творці фільму:

Стас Гуренко, режисер: «У мене, як і у багатьох любителів музики, професія діджея викликала лише одне питання: "Що це за чорна магія?!" Нарешті, завдяки цій зйомці, впали завіси таємниці і приховане стало явним. Я тепер і сам відчуваю себе трохи діджеєм. Взагалі, завжди цікаво робити фільми, які дозволяють побачити що  “за лаштунками" оточуючого нас світу. Ви не уявляєте, який обсяг роботи потрібно виконати, наприклад, заради одного єдиного звуку в пісні!»

 Олексій Согомонов: «Я фанат Валіка. І мені завжди хотілося пояснити кожному нашому слухачеві, що цей чувак, який смішно танцює та робить вжик-вжик, божевільний профі. А коли місяць тому ми випустили на вінілі “Короля” і  “Людей”, я зрозумів, що крім стандартних "хто продюсував і хто оформляв", я повинен показати людям Мастера.»

 

Опубликовано 12 апреля, 14:57