Афіша

Приєднуйтесь до нас!

Відео
18 декабря 2017, 11:22

Сальто Назад «Сонце світить всім»

Сонячні «Сальто Назад» продовжують співати про Сонце — а що, логічно ж! 

Кілька хвилин тому в мережі з'явився новий кліп гурту «Сонце світить всім». В записі пісні взяли участь діти з хору ArtSchool «Zabava». 

Режисером кліпу виступив Максим Ксьонда. 
«Щодо виникнення ідеї, хотілось чогось незвичного, що можна було б доволі швидко зняти, але при цьому створити "чудо в стакані". Текст пісні в цьому допоміг. Оператор в цьому допоміг. Постпродакш в цьому допоміг. Музиканти в цьому допомогли. Втілити задумане було непросто, враховуючи умови зйомки: невеликий бюджет та супер велику кількість дітей на знімальному майданчику. Хтось навчався їздити на китайському сігвеї, а хтось освоював візок із супермаркета прямо на місці», — говорить режисер. 

Ось що про цей кліп в інтерв'ю для нашого сайту розповідав засновник Rookodill'a Ваньок Клименко: «У «Сальто Назад» очень богатая история респектов. Например, есть режиссер Макс Ксёнда, который снял два последних клипа для «Сальто Назад»: «О, мамо» и «Солнце светит всем», он еще не выпущен. Так вот Ксёнда нам снял всё бесплатно, ещё и нашёл целую команду людей, они нам реально два грузовика техники предоставили. Огромное им за это спасибо! » 

Опубликовано 18 декабря, 11:22