Афіша

Приєднуйтесь до нас!

Відео
8 августа 2017, 10:47

Бумбокс випустив першу версію кліпу «Голий Король»

Сьогодні «Бумбокс» випускає одразу два кліпи на пісню «Голий Король». Перша версія, «на килимах» — перед вами. Друга версія, «сором в музеї», вийде о 20.00. Найцікавіше в ситуації з двома кліпами те, що це ніби батл між Андрієм Хливнюком та Олексієм Согомоновим. Соліст гурту ставить на першу версію відео, а продюсер — на другу. 

Ось що про про кліп «Голий Король» говорить Андрій Хливнюк: «Ми вирішили, що версій у кліпа буде дві і ми запустимо їх в один день. Робиться так чи ні - яка різниця? Ми зробимо. У нас батл, нехай і жартівливий. Хливнюк проти Согомонова. На моєму боці зріст і мікрофонна стійка, на боці  Олексія вся продюсерська рать».  

«Голий Король» – другий сингл з однойменного міні-альбому, в березні Бумбокс випустили пісню і відео «Колишня». До EP увійшло шість пісень: «Колишня», «Голий Король», «Болельщик», «Сталеві квіти», «Вечір в Ріо» — пісня, записана разом з O.Torvald і акустична версія пісні «Люди» в якості бонус-треку. Реліз міні-альбому «Голий Король» відбудеться в серпні 2017 року. EP буде доступний на компакт-дисках, касетах, вінілі та у цифровому вигляді.

Сьомого вересня, концертом в Чернівцях, Бумбокс відкривають тур «Голий Король», перша частина якого охопить двадцять одне місто в Україні, три міста  в Польщі та вісім міст  в США і Канаді. Квитки можна придбати тут.

Опубликовано 8 августа, 10:47