Афіша

Приєднуйтесь до нас!

Відео
8 августа 2017, 20:09

Бумбокс випустив другу версію кліпу «Голий Король»

Сьогодні «Бумбокс» випустив одразу дві версії кліпу на трек «Голий король». Перша версія, «на килимах», з'явилася в мережі зранку, а ввечері, кілька хвилин тому, вийшла друга версія, «сором в музеї». Дебош у супермаркеті, бійка за участю курки-гриль, об'їдання іноземців на Хрещатику, плаття з секс-шопу, станція метро «Золоті ворота», перетворена на тронну залу, сором в Національному Художньому Музеї — ось приблизний перелік того, що ви побачите в кадрі. 

Головними героями у другій версії стали Belarus Free Theatre, місто Київ і його жителі. Цікаво, що перша версія кліпу більше до смаку Андрію Хливнюку, а друга — Олексію Согомонову. А яка більше сподобалася вам?

«Голий Король» – другий сингл з однойменного міні-альбому, в березні Бумбокс випустили пісню і відео «Колишня». До EP увійшло шість пісень: «Колишня», «Голий Король», «Болельщик», «Сталеві квіти», «Вечір в Ріо» — пісня, записана разом з O.Torvald і акустична версія пісні «Люди» в якості бонус-треку. Реліз міні-альбому «Голий Король» відбудеться в серпні 2017 року. EP буде доступний на компакт-дисках, касетах, вінілі та у цифровому вигляді.

Сьомого вересня, концертом в Чернівцях, Бумбокс відкривають тур «Голий Король», перша частина якого охопить двадцять одне місто в Україні, три міста  в Польщі та вісім міст  в США і Канаді. Квитки можна придбати тут.

Опубликовано 8 августа, 20:09

Релізи
Новини
Релізи
Новини