Anacondaz у Києві заспівали пісню Сердючки
Після учорашньої лавини неадкватних звинучвачень з боку громадянського руху Відсіч у бік Anacondaz на кшталт «На Anacondaz українська кров» та невдалих спроб відмінити виступ, музиканти дали справді чудовий концерт, під час якого здивували усіх, виконавиш пісню з репертуару Вєрки Сердючки «Всё будет хорошо».
До речі, вже після концерту в твіттері солісти Anacondaz Сега та Ортем писали, що це однозначно був їх кращий київський концерт та дякували фанатам:

