Alina Pash звинувачує Kalush у плагіаті

Вчора в інстаграмі гурту Kalush з‘явилося відео, в якому артисти вирушили колядувати та щедрувати квартирами Києва. Акція була спрямована на заохочення людей до підтримки музикантів у майбутньому голосуванні за право представляти Україну на Євробаченні цього року.


Але цікаво не це. У відео можна почути сніппет нового треку Kalush. Імовірно, з цим треком гурт збирається змагатися за перемогу у відборі. Alina Pash відреагувала на це, заявивши, що контрабас у цій пісні такий самий, як із пісні «BOSORKANYA».


Далі виконавиця дала розгорнутий коментар у сторіз:

«І навіть тональність та ж сама. Я не знаю поки що, як реагувати на це повноцінно свідомо. Зараз просто мені, не знаю, паскудно від того, що хтось називає себе митцем, артистом, хоче представляти своєю музикою Україну на Євробаченні, а насправді просто в переддень так нагло користується… Знаєте, ніби кінь пасеться на чужій галявині, а вона зрозуміло чия. І господариня, ґаздиня, не дуже буде рада бачити коней, які сруть на ії галявині і їдять її траву».

У коментарях під постом на офіційному акаунті Євробачення Kalush відповів на звинувачення та пояснив, що контрабас і справді схожий, але це народна щедрівка, а не їх трек.

Нагадаємо, що Alina Pash та Kalush Orchestra увійшли до вісімки учасників нацвідбору на Євробачення. Переможця, який поїде до Італії оберуть 12-го лютого у прямому ефірі.