Афіша

Приєднуйтесь до нас!

Релізи
21 февраля 2018, 14:39

Very The Jerry «Takeover»

Very The Jerry офіційно презентував свій новий ЕР «Takeover», в якому зібрано шість композицій. П'ять із шести робіт з нового релізу ви вже могли чути раніше, вони з'являлися у мережі впродовж останніх кількох місяців.

В минулому місяці артист закінчив свою співпрацю з лейблом Rookodill'a і відправився в сольне плавання. Однак, новий ЕР логічно вважати спільним доробком з командою Rookodill'a адже робота над ним проходила під час перебування музиканта у складі київського центру.

«По-перше, я хочу подякувати Богові за ці можливості, котрі з'явилися у мене в Україні. Те, що зараз зі мною тут відбувається - втілення мрії маленького нігерійського хлопчика. Це був складний і довгий шлях, багато роботи, самодисципліни, самомотивації та віри. Нарешті, зустрічайте новонароджений EP 'TAKEOVER', в якому розповідається моя історія, вуличний досвід і мої подорожі.

Я вірю в любов, яка мене оточує, та йде від всіх близьких мені людей. Величезне спасибі моєму братові від інших батьків Kodzu, що зіграв велику роль в створенні всієї цієї історії. Наші безсонні ночі за роботою не були марними. Спасибі велике студії Na Hati Records за м'який звук і відмінний продакшн. Дякую всім, хто вніс свій внесок в успіх цього EP. Мрії збуваються!» - коментує новий альбом Джеррі.

Слухати на інших ресурсах: GooglePlay | YouTube

Опубликовано 21 февраля, 14:39